058

Dünyada giderek daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanan ve yaklaşık 200bin kullanıcısı olan Edius kurgu yazılımı, eğitim kurumlarına yüksek derecede önem veren Grass Valley tarafından %60 fiyat avantajıyla sunuluyor.

EDIUS, özellikle üniversiteler, meslek yüksek okulları ve mesleki liselerin ve bu okullarda öğrenim gören öğrencilerin video kurgu içeren projelerinde en çok tercih ettiği yazılımların başında geliyor. Türkiye’deki iletişim fakültelerinin yaklaşık %80’i EDIUS kullanıyor* ve bu yüzde günden güne artıyor. EDIUS’un eğitim kurumlarında tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri ise Türkiye’deki ulusal ve yerel kanalların, prodüksiyon şirketlerinin, belediyelerin, kamu kurumlarının ve birçok özel firmanın yüksek oranda video kurgu işlerinde EDIUS’u tercih etmesi. Bu sayede EDIUS eğitimi alan öğrenciler okullarından mezun olduktan sonra çok daha rahat iş bulabilme şansını yakalıyor.

*Türkiye’deki son 3 yıllık(2015-2016-2017) distribütör satış verilerine göre


Edius Pro 9 versiyonuyla birebir aynı özellikleri sunan Edius Pro 9 EDU lisansının tek farkı upgrade edilememesidir. Ancak upgrade lisans fiyatı Edu lisans fiyatıyla aynı olduğu için bir kayıp olmamaktadır. EDIUS lisansı kalıcı bir lisanstır yani her sene tekrar tekrar ücret ödemek ve satın alma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede bütçenizi kolay ve öngörülebilir bir şekilde yönetebilirsiniz.

Eğer siz de okulunuzda bir fark yaratmak, en çok tercih edilen okullardan biri olmak, ödüller kazanmak ve profesyonel projelere imza atmak istiyorsanız, EDIUS’un yaratıcı dünyasına adım atabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.